Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to 402 м. ...

Най бързия

Andy снимка Andy 20 февруари 2007 - 20:59

Преди време Сет 16V беше написал, че е отупал една 919 (Honda CBR900RR 97") :19a: С мотоциклет наистина ще има интрига. Тази кола явно може да се мери с мотори.
mitaka 8v, ти вярваш ли на падението на хондата? Аз НЕ, освен ако ездача е бил като мен :61: . С хубава задна гума, предварително загрята и със здрав съединител този мотор дава 10,5 сек. за 400 метра, като крайната скорост е 210.
Евгени, явно си бягал с някой "caffe-racer" :19a:
И да добавя за класацията. Запазвам си последното място в нея :16: !!! Няма по-куц Опел Астра от моята :b010: . С моторетката обаче :kuku: :kuku: :thu: :19a: :19a: :16V: :2angry1: :2angry1: :2angry1: :2angry1: :2angry1: :2angry1:
Отговори

neonman снимка neonman 20 февруари 2007 - 23:04

tzssv, на Feb 20 2007, 06:59 PM, каза:

Преди време Сет 16V беше написал, че е отупал една 919 (Honda CBR900RR 97")  :61:  С мотоциклет наистина ще има интрига. Тази кола явно може да се мери с мотори.
mitaka 8v, ти вярваш ли на падението на хондата? Аз НЕ, освен ако ездача е бил като мен  :61:  . С хубава задна гума, предварително загрята и със здрав съединител този мотор дава 10,5 сек. за 400 метра, като крайната скорост е 210.
Евгени, явно си бягал с някой "caffe-racer"  :61: 
И да добавя за класацията. Запазвам си последното място в нея  :16:  !!! Няма по-куц Опел Астра от моята  :b010:  .  С моторетката обаче  :thu:  :19a:  :19a:  :16V:  :19a:  :19a:  :2angry1:  :2angry1:  :2angry1:  :2angry1:  :2angry1:  :2angry1:
 

:kuku: абе баш тая хонда ше даде някаде кам 12.** на божура ;) и то..... при добар шофер :61: и...... пак треаа да е отпред, ама.... пилота мое да е бил мноооо наакан :kuku:
Отговори

Andy снимка Andy 21 февруари 2007 - 00:14

Май точно до "шофьора" е било (за мотора става въпрос). Подценил е нашето момче. Предишния ми мотор беше такъв и до 100 не можех аз лично да стигна за по-малко от 5 сек. Е, вярно че опитите бяха на втора, а те се вдигат на първа, но все пак имах намерение да си го карам повечко време :thu: . Гумата беше някакъв калцирал Метзелер, дърт и твърд. Въртеше и на четвърта гадта. Като върти няма torque :19a: . Отделно дисковете на съединителя бяха поразтопени и буксуваше след 8-9000 на трета даже. Гумата се загрява. Един кратък бърнаут на място или дори около метър-два за мотора ще му дойде добре. Тъкмо при старта ще гази разтопения каучук и ще се лепне както му е реда. Тук обаче е проблематично да останеш на мотора. Или се обръщаш, или той изчезва без тебе, или тръгваш и прибиваш Сет 16V. Така де, Евгени :kuku: :kuku: :16V:
Отговори

neonman снимка neonman 21 февруари 2007 - 01:14

tzssv, на Feb 20 2007, 10:14 PM, каза:

Май точно до "шофьора" е било (за мотора става въпрос). Подценил е нашето момче. Предишния ми мотор беше такъв и до 100 не можех аз лично да стигна за по-малко от 5 сек. Е, вярно че опитите бяха на втора, а те се вдигат на първа, но все пак имах намерение да си го карам повечко време  :19a:  . Гумата беше някакъв калцирал Метзелер, дърт и твърд. Въртеше и на четвърта гадта. Като върти няма torque  :19a:  . Отделно дисковете на съединителя бяха поразтопени и буксуваше след 8-9000 на трета даже. Гумата се загрява. Един кратък бърнаут на място или дори около метър-два за мотора ще му дойде добре. Тъкмо при старта ще гази разтопения каучук и ще се лепне както му е реда. Тук обаче е проблематично да останеш на мотора. Или се обръщаш, или той изчезва без тебе, или тръгваш и прибиваш Сет 16V. Така де, Евгени  :kuku:  :16V:  :kuku:
 

:19a: абе с тея твоите умения ...5 сек/100 , маи тои ще пребие :thu: и на4е нагоре ще го драпнеш :19a:
Отговори

Andy снимка Andy 21 февруари 2007 - 12:25

:kuku: С него никога няма да се състезавам :16V: . Нали той ще ми даде така ценните съвети ако полудея и реша да си батарисам колицата. Прочети по-внимателно: втора предавка, съединител, гума... Край, стига сме спамили :thu: Това е форум за автомобили с марката Opel :kuku:
Отговори

set16v снимка set16v 24 февруари 2007 - 14:47

Вижте ся кекеккее няям загуба до ся от 600куб.мотор имам над 10старта от 2ра предавка..
имах мотори до 2003год като последният ми беше Сузуки срад750.01год. мноо съм запознат с двуколесните кекеке и мога да споря доста.............

п.с Слагам лев срещу такъв CBR...
Отговори

крум снимка крум 24 февруари 2007 - 15:57

гената е наи бярзия кекекекекекекек :b010:
Отговори

set16v снимка set16v 24 февруари 2007 - 16:02

ми само на думи ДА...но чакам някой да се пробва .... :kuku:
Отговори

Andy снимка Andy 24 февруари 2007 - 23:00

Да питам мотористи от София дали искат да се позабавляват? 1000-ки приемаш ли? Ако искате правете залози, но аз не бих направил :kuku: :b010: Я направо да ода ди ги питам...
Отговори

set16v снимка set16v 24 февруари 2007 - 23:47

tzssv, на Feb 24 2007, 11:00 PM, каза:

Да питам мотористи от София дали искат да се позабавляват? 1000-ки приемаш ли? Ако искате правете залози, но аз не бих направил  :61:  :b010:  Я направо да ода ди ги питам...
 


бе ти полуде ли????????????кво 1000 да приемам??????????????????? ти къде отиде ве лек ААаа ?? :kuku: :19a: от на дедо ми ЦБР до 1000куб.мотор :19a: :thu: :kuku: ти нещо се обърка май А :16V: :19a: :19a: ммда приемам 1ооо ки като например GPZ,CBX и некви таккиа ретро хехехе даже ще ти дам 10тина метра от старта аванс :61: абе мое и 15-20м.
ти нещо обърка cbr900 с К5..или не прайш разлика м/у двата мотора :61: :61:
Отговори

Andy снимка Andy 25 февруари 2007 - 00:02

Не мога да ги объркам :thu: К5, 6 и 7 с дъртите иядарки. Офертата е за 600-750 кубика, не за 1000. Ти май се притесни нещо :kuku: . Да не се засегнеш сега, ей! Не знаеш на кого ще заложа :kuku: -> :19a: Все пак ако си навитак не давай и сантиметър аванс :16V:
Отговори

set16v снимка set16v 25 февруари 2007 - 00:14

tzssv, на Feb 25 2007, 12:02 AM, каза:

Не мога да ги объркам  :thu:  К5, 6 и 7 с дъртите иядарки. Офертата е за 600-750 кубика, не за 1000. Ти май се притесни нещо  :kuku:  . Да не се засегнеш сега, ей! Не знаеш на кого ще заложа  :kuku:  ->  :19a:  Все пак ако си навитак не давай и сантиметър аванс  :16V:
 


на ретро бугито даам аванс.......................
на 600тки отговарям в миг...и с леев...летящ на 1км. тва са ми условията..... :19a:
Отговори

r.punto снимка r.punto 26 февруари 2007 - 09:01

tzssv брато ти я пак прочети и после пускаи оферти за гонки :mhihi: :beer: Гетната е бил мотора от движение на неговата кола и идва яката сила от движение понеже с тия коне :beer: от място няма тръгване и въпросния мотор не е от наи новите модели дето ги пилят по над 160 коня а е 130-140 коня.
И изобщо от движеие с астрата не са много колите дето могат да се мерят
Отговори

sheko снимка sheko 26 февруари 2007 - 10:28

р.пунто, ти с пунтото сигурно ги мачкаш маторите...? Добре че не се пускате на талони иначе вече нямаше да има къде да ги паркираш :newsm65:
Отговори

r.punto снимка r.punto 26 февруари 2007 - 14:00

sheko, на Feb 26 2007, 10:28 AM, каза:

р.пунто, ти с пунтото сигурно ги мачкаш маторите...? Добре че не се пускате на талони иначе вече нямаше да има къде да ги паркираш  :newsm65:
 


Образ караи си работата не се меси където не трябва и с когото не трябва :mhihi:
А за астрата на Гената няма какво да има безпочвени коментари от неинформирани хора
Отговори

Andy снимка Andy 26 февруари 2007 - 16:34

Охоооо, ако знаеш колко такива " безпочвени коментари от неинформирани хора" съм събраааал...мноооо. Ората сакат да съ информират, ама я НЪЦ, щото не съм я виждал. Не става да приказвам наизуст. Даже да я бях виждал и да знам за какво става въпрос пак нищо нямаше да кажа. Не и без негово съгласие :beer:
Няма да давам примери като определения не само за Астра, не дори за конкретната кола, а въобще за марката Опел от другите ора дет немат орлета. Леко ме едосАха деа :16: .
Не искам да се карам с тях :mhihi: Иначе както виждате не споря относно възможностите на колата. Лошото е, че от всеки пост за "монстърица" научавам все повече и колегите-мотористи ще вземат да ме притискат докато накрая се окажа м/у чука и наковалнята и.... :beer:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 26 февруари 2007 - 18:11

Ще помоля didoni79 и r.punto да се разбирате на лични, защото тва с гонките на летището няма нищо общо с темата :/
Отговори

MOTORIST снимка MOTORIST 27 февруари 2007 - 20:06

Здравеите.

Тъи като в нашият форум се появи една огромна тема от елемент известен и тук с ник tzssv която вече стана прекалено огромна реших да я споделя с ваз , защото и без това става вапрос за член на вашият клуб - а именно set16v

tzssv каза така:
Няква астра щяла да се дърпа с всеки 600cc
(тои човека малко се оплете в лъжи в нашият форум , но ние ползвахме ГООГЛЕ и нмерихме първоисточника на неговата тема: http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php...ic=17652&st=120 )

Предизвикателството бе отправено по правилата на собственика на Астрата , а именно:
- Летящ старт на 2-ра
- 1 км отсечка
- мотора да е до 600cc
- да се заложат пари
Цитат на set16v
"на 600тки отговарям в миг...и с леев...летящ на 1км. тва са ми условията..... "

Отговорът от наша страна не закъсня! :b010:

dizel
--------------------------------------------------------------------------------
може като идва на сам да се обади и да го направим просто така за спорта.Моторетката е Кава 636-130hp.Но поне още 2 седмици ще е в бокса.
---------------------------------------------------------------------------------

dobry
-----------------------------------------------------------------------------------
кажи му на тоя "състезател" с умрялата си Астра,че просто няма как да стане това.
като е такъв състезател да отиде на Божурище и да ги бие
има един Скаилайн за побеждаване.

аз съм навит веднага да се дръпнем
плащами бензина до София скромните-60лв и идвам за 1ч.
бия го казвам му,че тази сабуретина няма как да бие такъв мотор и си
тръгвам обратно
----------------------------------------------------------------------------------

Faith no more
---------------------------------------------------------------------------------
1.Хвърлям му ръкавицата със Сузуки 750 К6-Когато и кадето каже.А ако е черната астра с нитрото и турбото даже и с Р6 2006 година и излизам. Прислушвал съм го 2-3 пъти и ще кажа,че наистина бега но......не чак толкова (Молбата ми е ако ще го правим то поне да е за минимум 10,000 euro!!!)Забравих да кажа,че и 2 та мотора са леко пипнати

2.За последно казвам 10,000 евро и никви втори скорости!!!-Летящ старт:ОК 1Километър:ОК Говорим за права нали?Излизам му със новата Р6 2006г Има генерация Акрапович,Барнет съединител,Куик шифтър,КиН,Пауър командър и пренастроена електроника.
-----------------------------------------------------------------------------------

joro-600rr
----------------------------------------------------------------------------------------
Ей Букви ( ) , аз съм супер навит, на тоя с Кошницата, стига и той да е. Не съм пъзльо. Ако може да ме дръпне добре, ако не може, пак добре. Само не разбрах с какво е наточена тая кофа, освен с турбо, друго какво има?
-------------------------------------------------------------------------------------

ЕТО Я ТЕМАТА В НАШИЯТ ФОРУМ
http://moto.zonebg.c...ic,14208.0.html


И сега идва момента ккогато ще разберем дали set16v ще застане зад думите си! Личното ми мнение е че само си чеше езика и няма никакви шансове срещо тези мотори!

Пуснах темата тук защото мисля че ще е интересно и за вас да я следите! Моля евентуалните оговорки да се правят в нашият форум.

п.п
Надявам се че репликите от сорта на "Опелите са бягат много защото бягат от раждата" и "Опел са изобретили раждата" за вашите Опели които ще прочетете в нашият форум няма да ви засегнат и ще ги приемете с надсмешка.
Отговори

set16v снимка set16v 27 февруари 2007 - 20:31

мнооо добре разгледах темата и мнооо ИЗЧЕРПАТЕЛНО отговорих на вашта група..
ЗАСТАВАМ 100%ЗАД ДУМИТЕ СИ И ЧАКАМ ВАШИЯ ОТГОВОР.......но мноо момчета са супер неадекватни,и мисля че не ме приемат на сериозно......НО И ГОЛЯМА ЧАСТ ОТ ТЯХ ЗНАЯТ ЧЕ ЩЕ ЗАГУБЯТ,и за тва се ослушват....
Аре молим само НЕКВИ ТАКИА КАТО ....ЧЕШАШ СИ ПРЪСТИТЕ ДА ГИ ННЕЕАМЕ.. :mhihi:
Отговори

r.punto снимка r.punto 28 февруари 2007 - 06:59

Така е то хората докато не видят не вярват :mhihi:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg