Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Календар 2011 на ОКБ

fanatic снимка fanatic 11 януари 2011 - 19:09

Направихме календар за 2011 година. Беше изненада. Избрахме някакви читави снимки от събори и темата Арт снимки на колите ни..

Не пуснахме тема, защото не можем да угодим на всички...

Календара е абсолютно безплатен за всеки, който желае да го има.

Единствено за провинцията колегите ще трябва да си платят куриера...

Използвам темата да се извиня на всички, които искаха стикери и не са ги получили. Причината беше, че исках и това да имат и да комбинират всичко наедно. Сигурен съм, че няма да ме черпят много...

За София съм в Района на Младост, каледари ще има и при Бижо Бижев, След 1-2 дни и при Майки...



За провинцията календари и стикери при мен. Ако искате се организирайте повече и направете поръчка...

За въпроси съм на разположение...

Прикачен(и) файл(ове)

Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 11 януари 2011 - 19:22

Още топли топли :p
Отговори

boichev снимка boichev 11 януари 2011 - 19:26

А някой Колега от Хасково ще се снабди ли със календари? Тъй като бих желал 1 брой. :p
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 11 януари 2011 - 19:36

Ще има ли достатъчно за всички??
Отговори

fanatic снимка fanatic 11 януари 2011 - 19:39

Да... само трябва да измислим доставката, за да не се смачка....
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 11 януари 2011 - 19:40

Понеже никога не е ясно колко са "всички" има отпечатани известни бройки, които се надяваме да стигнат. Достатъчно са като бройка за да стигнат :p
Отговори

siciliancheto снимка siciliancheto 11 януари 2011 - 19:51

към бургас как може да отпътува 1 ?
Отговори

Punisher снимка Punisher 11 януари 2011 - 19:51

На кой трябва да пиша данни че да ми прати един?
Отговори

javor_bg снимка javor_bg 11 януари 2011 - 19:52

:p :icon_wink2: :smile3560:
Отговори

Levskar снимка Levskar 11 януари 2011 - 19:54

за София как мога да си взема така или иначе съм от Младост та ми е супер удобно :p
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 11 януари 2011 - 19:56

Това с логистиката е проблема. Календари ще има в Фанатик, Майки, мен. Ще опитаме да разпратим но незнаем дали ще смогнем. Примерно ако има хора от Ямбол и Сливен да пишат на Бат Слав да им вземе от нас и като пътува натам да им занесе.
Направете така и Бургас и нещата може да се получат :p

Защото за 1 бройка ще платите по Еконта по 4-5лв

За Русе може колегата Райд да мине да вземе през мен и да ви ги докара в Русе като се прибира.

Обединявайте се
Отговори

fanatic снимка fanatic 11 януари 2011 - 19:57

Моля Ви да си пуснете теми по градове... няма смисъл да пращам на 5 човека от един град... разбира се ако няма интерес всеки ще има календар без значение, че само той е писал за града... :p :icon_wink2:
Отговори

DuLgIq снимка DuLgIq 11 януари 2011 - 19:58

За Русе искам да се включа и аз и за стикери и за календар! Ако може някой може да ми даде насока към кои да се обърна.
Поздрави на всички
Отговори

pacho_m снимка pacho_m 11 януари 2011 - 19:58

Предлагам 1 човек от всеки град да се организира и да направи списък на желаещите от всеки град.

Мога да направя един списък,примерно от Пловдив се събираме н-на брой души до 20.01.2011г. На 21.01. изпращате календарите,аз ще ги доставя на някоя среща или ще се разберем на лично,ОК?
Отговори

boichev снимка boichev 11 януари 2011 - 19:58

ако има Колеги от Хасково желаещи за календар освен мен, очаквам ЛС да се разберем. Ако някой има път през Хасково и има календар в излишък.. :p
Отговори

ceco-82 снимка ceco-82 11 януари 2011 - 19:58

:p за положения труд, календара е супер.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 11 януари 2011 - 19:59

Колегииии, моля Ви преди да задавате въпроси да прочетете внимателно какво е написано!!! Хората са написали в кой има календари, обръщайте се към тях :p
Отговори

fanatic снимка fanatic 11 януари 2011 - 19:59

 pacho_m, на 11 Jan 2011, 19:58, каза:

Предлагам 1 човек от всеки град да се организира и да направи списък на желаещите от всеки град.

Мога да направя един списък,примерно от Пловдив се събираме н-на брой души до 20.01.2011г. На 21.01. изпращате календарите,аз ще ги доставя на някоя среща или ще се разберем на лично,ОК?


Има тема за Пловдив а и повече половината град ми писа :p


Личи си кой е фен...
Отговори

Punisher снимка Punisher 11 януари 2011 - 19:59

За Русе ми запазете един, ако не се съберат други колеги от Русе за календара аз ще си платя куриера няма проблем. Аз ще следя темата де, но ако нещо не видя, пишете ЛС да си дам данните ако само на мен ще се праща за Русе.
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 11 януари 2011 - 20:06

За пловдивчани и околностите, ако искате да се обединим в ТАЗИ тема.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg