Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Тема за диодни крушки

Гостpeshokn_* 29 април 2009 - 12:24

Искам да попитам къде се продават такива крушки и най-вече ме интересува има ли наличен електронен магазин, предлагащ подобни аксесоари?

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение
Публикувано изображение

Ако темата се повтаря, ще се поправя и ще има обединяване!
Отговори

Cv3tk0 снимка Cv3tk0 29 април 2009 - 15:09

Колега честно да ти кажа не съм виждал никъде нито да се продават нито на някоя кола ...
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 29 април 2009 - 15:11

Аз пък съм виждал да се продават в един магазин на един мой приятел.И в нета гледах някъде,но трябва да се заиграе човек малко <_<
На прима виста се сещам за това http://www.led.omega...m/Leds/leds.htm
Мнението беше редактирано от IvailoM: 29 април 2009 - 15:14
Отговори

Laxy20 снимка Laxy20 29 април 2009 - 15:37

Колега,IvailoM, да попитам и аз,точно същите като тези на снимките ли си виждал в магазина на твоя приател?
Мнението беше редактирано от Laxy20: 29 април 2009 - 15:38
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 29 април 2009 - 15:58

С тая дето мига синьо, няма ли вариант Куките да те ш**ат <_< ако те видят?
Отговори

Оги снимка Оги 29 април 2009 - 15:58

Тук има .. имат и други видове!

Фиьешън са, каква работа вършат и колко време е друг въпрос

... иначе разнообразие да щеш <_< цък
Мнението беше редактирано от Оги: 29 април 2009 - 15:59
Отговори

Cecaka снимка Cecaka 29 април 2009 - 17:04

Колега на илиенци ги има секви. Виждал съм! Но пък не си струва за 6 лв крушка да биеш път до София.
Отговори

shmatka снимка shmatka 29 април 2009 - 20:37

Аз си сложих бели диоди на габаритите и куките ми викат 4е били сини и от тях да минело ма пуснаха ама ао сам попаднел на някои др. щтели да ме спрат от движвние голям филм ми направиха.
Отговори

stei снимка stei 29 април 2009 - 20:49

 shmatka, на 29 Apr 2009, 09:37 PM, каза:

Аз си сложих бели диоди на габаритите и куките ми викат 4е били сини и от тях да минело ма пуснаха ама ао сам попаднел на някои др. щтели да ме спрат от движвние голям филм ми направиха.

Колега тия ваши куки май са те заиграли нещо. Не е проблем и сини да сложиш - въпрос на вкус. Не мисля че е забранено. А по темата. На илиенци е пълно с такива играчки но светят ден до пладне.
Отговори

Onlyshits снимка Onlyshits 29 април 2009 - 21:09

Аз си сложих на габаритите бели на крушката има няколко диода само че ги взех за 9лева .... вечерта като спреш и пуснеш на габарити е голяма трузария (осветява целия фар и ефектно)...
ама през деня не се виждат .... и смятам да ги махам ....

А някой не е ли забелязъл че на куките астрите габаритите им светят доста силно не светят жълто ами със цвета на късите ...
докато мойте оригиналните светят жълто и ме дразнят аз исках да постигна същият ефект но не стана...
като се пуснат късите и габаритите(диодните) все едно ги няма ....



Подсилват ли ги с нещо тея коли или просто са новички и за тва така ... и на таблото лампите им светят по ярко жълто от на мойта ..


А иначе тези с двата диода който мигат можеш да филмираш хората че си патрулка ... ама куките сто процента ще се заядат
Мнението беше редактирано от Onlyshits: 29 април 2009 - 21:13
Отговори

Cecaka снимка Cecaka 29 април 2009 - 21:36

Ми човек по-малко съпротивление = на по ярки светлини но по-голяма опастност от изгаряне... та такам и аз сложих бели габарити отпред и ми харесва как светят нощем за през деня не ме инт.. а и късите са ми някфи бело синкави (подобия на ксенон) и не ти тряя да ти се виждат габаритите. ;) Пък за тия на илиенци... абе светят бре просто си попаднал на някфи ташак лампички. :) Мен са много ме дзверат тия диодните лентички обаче няма каде да ги сложа и няма да го правя. :) На таблото наблъсках едни с по 1000ома и светят добре нито силно да ти избоде очите нито слабо зада не го виждаш... екстра се получи. А пък по-новото си е по-ново сеш се? ;)
Отговори

Гостpeshokn_* 30 април 2009 - 13:52

Бе аз да си кажа предварително, че екстериорно съм решил да сложа такава крушка само на осветлението на регистрацията отзад, никъде другаде. Доколкото знам типа на крушката отзад е R10W, следователно предполагам, че ще ми трябва нещо такова:

Публикувано изображение

Надявам се да не бъркам!
Отговори

Agamemnon снимка Agamemnon 30 април 2009 - 14:01

Аз бях си купил едни с 9 диода, габаритни ама не влизаха в дупката на фара и ги продадах..

П.П Скоро ще продавам задни с по 32 диода бели, че не ми светят на колата, пробвал съм ги на хонда и фиат светят а при мен не. Май + и - са им разменени..
Мнението беше редактирано от Agamemnon: 30 април 2009 - 14:03
Отговори

Гостpeshokn_* 30 април 2009 - 14:11

А ти от къде ги купува? Има ли други видове, като изключим габаритните? Дай нещо за задната регистрация?
Отговори

Agamemnon снимка Agamemnon 30 април 2009 - 14:44

 peshokn, на 30 Apr 2009, 03:11 PM, каза:

А ти от къде ги купува? Има ли други видове, като изключим габаритните? Дай нещо за задната регистрация?

От ибей, има всякакви там.
Отговори

Evgenyyy снимка Evgenyyy 06 октомври 2009 - 15:03

От къде в София могат да се вземат диоди за осветление на таблото?
тези
Мнението беше редактирано от Evgenyyy: 06 октомври 2009 - 15:08
Отговори

sando_astrata снимка sando_astrata 06 октомври 2009 - 15:04

Не ти се отваря линка :clapping:
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 06 октомври 2009 - 15:05

Явно това е снимката от линка:
Публикувано изображение
Мнението беше редактирано от BiserRs: 06 октомври 2009 - 15:06
Отговори

Evgenyyy снимка Evgenyyy 06 октомври 2009 - 15:09

 BiserRs, на 06 Oct 2009, 04:05 PM, каза:

Явно това е снимката от линка:
Публикувано изображение

Точно такива, мерси !
Отговори

vladata снимка vladata 06 октомври 2009 - 15:36

a някой да е срещал подобни във Варна????
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg