Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ходова част

Рейка

koki44a снимка koki44a 06 юни 2009 - 11:12

Колеги ако някои се е Сблъсквал с проблема кормилна рейка... може ли да ми каже колко струва нова за тази Астра,Или дали има Възможност за неиното рециклиране..Ще съм много благодарен Ако препоръчате някои сервиз във Варна ! :icon_wink2: :flag: Защото не знам още колко ще мога да си карам колата, от сервиза ми казаха само че е за смяна...,Имало масло около нея'....И какво ви е мнението за рейка втора рака?
Мнението беше редактирано от koki44a: 06 юни 2009 - 11:24
Отговори

bat_jorko снимка bat_jorko 07 юни 2009 - 10:38

Проблема с течащите рейки е доста масов. Рециклирането е валидна опция.

Рециклирането на рейката с всичките му разходи (демонтаж, рециклиране, монтаж и ново масло) струва 300 лв. Цената е от сервиза за хидравлика в МЕИ Блок 9 - София. Нова е около 1200 лв.

Реглажа на предния мост който е задължителен се прави отделно, струва ок. 25-30 лв. Може да се наложи да си купиш маншон(и), да са 15-20 лв. не повече. Ремонта трае по-малко от един ден.

За същата цена (300 лв.) можеш да намериш и рейка втора употреба от автоморга, но продавача трябва да ти е приятел за да ти даде рейка на малък пробег.

Аз евентуално също мога да съм ти от полза, имам излишна годна рециклирана рейка за Астра Г/99 г. на пробег около 5 000 км. Цена - 150 лв. Намира се в София. С рейката давам кормилните накрайници, шарнирните болтове, маркучите и един маншон. Втория маншон е срязан.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg