Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Автомобилни Газови Уредби [АГУ]

Газов инжекцион Bluetronic DEK

gilmore снимка gilmore 11 май 2009 - 23:15

Решил съм да слагам ГИ Bardolini или Fobos, но днес ми предложиха в един сервиз Bluetronic DEK и казаха, че са по добри в сравнение с другите две марки. Но аз за първи път я чувам тази марка и нищо не ми говори. Някой кара ли с такъв ГИ или поне някой чувал ли е отзивизи за тази марка?
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 11 май 2009 - 23:20

За съжаление нищо не мога да ти кажа за Bluetronic DEK - разгледах им сайта набързо и общо взето на останах очарован....
От другите 2 марки - имам няколко познати с Фобос и всичките са доволни - оплаквания не съм чул :love_opel:
Мнението беше редактирано от siegfrid: 11 май 2009 - 23:20
Отговори

Globe снимка Globe 12 май 2009 - 09:22

доколкото чета форума .., а аз чета доста.. от ФОБОС има единственно недоволни от майсторите.. т.е монтажа иначе от самата система.. не съм чел маи оплаквания.., но въпроса е маи да оцелиш правилния мастор да нямаш ядове иначе цъкни на търсачката и ще ти излезат доста неща..,но до колкото съм чел.. ФОБОС маи е доста добър избор :) даи им 10 лева под масата и може да ти обърнат по-специялно внимание (поне така бих направил аз ^^^)
Мнението беше редактирано от Globe: 12 май 2009 - 09:23
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 12 май 2009 - 14:58

Има недоволни само от монтажа в Плевен...
Аз от монтаж в Софийския сервиз не съм чул някой да се оплаква :knee:
Отговори

kenwood_11 снимка kenwood_11 24 юли 2009 - 21:30

Здравеи колега,по повод питането ти за уредбата аз карам с блутроник от година и половина и съм доволен, електрониката е перфектна и разхода е ок. Сега маи има нова електроника която е по добра защото има и датчик за температурата за входната газ което е много важно за изванградско,когато колата е поизтинала .Разхода ми градско е колкото на бензин тоест 10, но аз сам и с аванспроцесор на същата фирма което дава и аванс за да върви нормално иначе се спъва.Дадоха ми комплексна цена и за двете на която бях доволен.Монтажа е ок но зависи каде ще ти я слагат както навсякаде другаде.
Отговори

RBoy снимка RBoy 09 февруари 2010 - 02:27

Аз съм с ГИ Bluetronic и трябва да ви кажа,че брах много ядове с него!!! и все още ми къса нервите!
Общо взето първите 15000 километра беще ок и след това се започна.
Постоянно нещо не му е наред,все нещо прекъсва,придърпва......докато беше в гаранция ми смениха три пъти изпарителя и два пъти компютъра и така и не тръгна както трябва тази система.
Още двама мои приятели си сложиха от това............да кажем нещо за да не обидим някой и нито един не е доволен.
Отговори

Гостnnnn1_* 02 декември 2016 - 10:58

 kenwood_11, на 24 юли 2009 - 21:30, каза:

Здравеи колега,по повод питането ти за уредбата аз карам с блутроник от година и половина и съм доволен, електрониката е перфектна и разхода е ок. Сега маи има нова електроника която е по добра защото има и датчик за температурата за входната газ което е много важно за изванградско,когато колата е поизтинала .Разхода ми градско е колкото на бензин тоест 10, но аз сам и с аванспроцесор на същата фирма което дава и аванс за да върви нормално иначе се спъва.Дадоха ми комплексна цена и за двете на която бях доволен.Монтажа е ок но зависи каде ще ти я слагат както навсякаде другаде.

Здравейте,да те помоля за координати на сервиза където са ти сложили ГИ?
Отговори

MONOPOLA снимка MONOPOLA 02 декември 2016 - 11:02

Темата е отпреди 6 години
Едва ли някой ще ти отговори
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg