Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Astra G - Предна броня

Гостpeshokn_* 12 август 2008 - 00:24

Измлатих се в едни грудки сняг, заради високата скорост от 50 км/ч. и заради зиг-заг-образно направено преходче от снегорина. Отиде предната броня. Та сега ще си купувам фиешън предна броня! Предложения?
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 23 март 2009 - 12:02

 peshokn, на 23 Mar 2009, 11:44 AM, каза:

Та сега ще си купувам фиешън предна броня! Съдба а му е*еш макята у гнето! :mhihi:


Охоооо, сега ще лъснеш с някой ирмшер и после кат` земът да ти са фъргат ония ми ти миски /кюстендилска пролет :mhihi: /, по 2-3 всяка сутрин ще те чакат пред колата, нема отърване, хахахаха
Отговори

Гостpeshokn_* 23 март 2009 - 12:10

Незнам, впрочем трябва да помисля върху въпроса. Мислех да е Rieger, но ще видим. Ще разгледам каталозите и ще реша.
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 23 март 2009 - 12:28

 peshokn, на 23 Mar 2009, 12:10 PM, каза:

Незнам, впрочем трябва да помисля върху въпроса. Мислех да е Rieger, но ще видим. Ще разгледам каталозите и ще реша.


Ригера малко по-груби го дават, според мен, пък нали знам, че ти си нежна душа, ирмшерчето по ще ти приляга :mhihi:
Отговори

Гостpeshokn_* 23 март 2009 - 12:32

Що се отнася до IRMSCHER, да ти кажа честно, туко що разгледах брошурите в форума и качените продукти в сайта им и някак знам ли - не това е представата ми за външния вид на астрата ми.

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Че е марка, марка е, ама явно броните за по-новите модели хващат окото. Това ми седи някак грозно.

Спрял съм се по-скоро на нещо такова:

Публикувано изображение
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 23 март 2009 - 12:39

Този Ригер ме кефи поне 3 пъти повече от Ирмшерчето по-горе :mhihi:
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 23 март 2009 - 12:40

Виж тука как са се изпуснали:
Публикувано изображение
Отговори

Гостpeshokn_* 23 март 2009 - 12:51

То тия брони хубави-хубави, ама никъде не виждам как ще бъде осъществено захващането на скобата, ако се наложи при авария някой да ме дърпа?
Отговори

gujo78 снимка gujo78 23 март 2009 - 12:56

 peshokn, на 23 Mar 2009, 12:51 PM, каза:

ако се наложи при авария някой да ме дърпа?

Пешо, хората които мислят тия брони, хич и не подозират че ние у бУгарско се дърпаме с важета :mhihi: :mhihi:
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 23 март 2009 - 12:57

Абе не може да няма бочка за Куката :mhihi:
Отговори

Hristianp снимка Hristianp 23 март 2009 - 12:59

Може да има тука моя съсед с един голф IV GTI и той уж нямаше място за дърпане обаче забелязах че отваря един панел и завива тая скоба ( знам защото секи ден го теглиха към тях щото е голям палачор и вече е погребал една астра Ф комби и една векрта.. )
Мнението беше редактирано от Hristianp: 23 март 2009 - 12:59
Отговори

Рошко снимка Рошко 23 март 2009 - 12:59

 gujo78, на 23 Mar 2009, 12:56 PM, каза:

Пешо, хората които мислят тия брони, хич и не подозират че ние у бУгарско се дърпаме с важета :mhihi: :mhihi:

Баце, те и да не подозират, даже и за качването на платформа пак трябва да има ухо, така че явно е измислено! :mhihi:

Пешо, виж при мен как са скрити с капачета (кръглите капачета от двете страни на номера...

Публикувано изображение
Отговори

Гостpeshokn_* 23 март 2009 - 13:01

Ами нека да направим сравнение. Pitstop предлагат тая броня на цена от 775 лв. Доколкото виждам от снимката, предполагаемо е, че върви в комплект с халогените и отдолу с тоя спойлер (или там както се нарича това). Redline Tuning предлагат същата броня на цена от 230 лв, но доколкото се вижда от снимките тоя спойлер го няма, както ги няма и халогените. Така, разликата е 545 лв. Да попитам - халогените и спойлера ли струват толкова?

Публикувано изображение

http://pitstopshop.e...roducts_id=2308

Публикувано изображение

http://www.redline-tuning.com/0/avtomobili...l/bronya-7.html

Е да, но пак се забелязват капачките и това е супер екстра. Ако взема такава броня, било от Питстоп или Редлайн, какво? Като има авария, сваляй бронята и тегли, а? :)
Отговори

gujo78 снимка gujo78 23 март 2009 - 13:12

 Auris 1.6 vvt-i, на 23 Mar 2009, 12:59 PM, каза:

Баце, те и да не подозират, даже и за качването на платформа пак трябва да има ухо, така че явно е измислено! :mhihi:

Баси колко съм тъп копеле ако не беше ти нямаше да знам че е така :mhihi: :mhihi:
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 23 март 2009 - 14:23

Тая на Rieger като че ли е най-блага, другите нещо са много натруфени според мен.

Lexmaul. Тази също е интересна.
Отговори

Оги снимка Оги 23 март 2009 - 14:45

 peshokn, на 23 Mar 2009, 01:01 PM, каза:

Така, разликата е 545 лв. Да попитам - халогените и спойлера ли струват толкова?


ЕЕе, не се научи :mhihi: Разликата е в това, че едната е истинска, а другата отливка стъклопласт в БГ! Мен ако питаш даже и 200 лв са и много имайки предвид, че е пластична колкото Г-образен винкел и ако наринеш същата буца сняг с нея няма леко да се откърти, ми направо ще се разцепи на две!
Отделно толкова голяма отливка няаа как да не я изкривят, ще имаш луфтове и кот се сетиш
.. ти си тръгнал за някакви халогени да се притесняваш ахахахха
Виж измисли някаква добавка за твоята броня и се мятай!
Мнението беше редактирано от Оги: 23 март 2009 - 14:46
Отговори

Гостpeshokn_* 23 март 2009 - 14:50

Бе Оги, отдавна са ме чукали мен манафите, та съм задал простия въпрос от какво е направена. Иначе лексмаулката изглежда доста добре.

http://www.lexmaul.de/ecom/shop/catalog/pr...products_id=872
Отговори

mantzel снимка mantzel 23 март 2009 - 15:16

Броня от Бертоне няма ли да е добре?
Отговори

Гостpeshokn_* 23 март 2009 - 15:38

Тази ли имаш на предвид?

Публикувано изображение
Отговори

mantzel снимка mantzel 23 март 2009 - 17:26

Да точно тази,а и си е оригинална за колата може би ще е и по-евтина,не знам но лично на мен много ми харесва :newsm05_41:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg