Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

GumballBG

OuT-OF-CoNtRoL снимка OuT-OF-CoNtRoL 20 март 2009 - 15:45

Здравейте колеги , един познат , от форума на Алфите се е хванал с организирането на Gumball BG , за незапознатите какво е това , могат да проверят в Youtube , като напишат просто Gumball . Той ме помоли да пусна препратка към темите и тук ! Който има въпроси или някакви коментари , моля към него , аз лично мога само мнение да изява , но за конкретни въпроси към него ! И така , лично моето мнение е , че може да се получи много забавно , идеята е добра , организацията сложна , но той си е направил сметка , че може , пък да видиме :mhihi:
Ето и линковете към темите :

http://clubalfaromeo...ead.php?t=32053

http://clubalfaromeo...ead.php?t=32535
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 20 март 2009 - 15:53

Това съм го правил с форд куриер дизел за 1 ден и беше тръпка ама беше в далечната 2001 ех какви времена бяха тогава :mhihi:
Отговори

Angelinoff снимка Angelinoff 20 март 2009 - 15:54

Хмм , малко различно ще е от истинския Gunball с ламботата и ферарита и т н ... но ще е интересно :mhihi:
Отговори

OuT-OF-CoNtRoL снимка OuT-OF-CoNtRoL 20 март 2009 - 16:17

 Angelinoff, на 20 Mar 2009, 03:54 PM, каза:

Хмм , малко различно ще е от истинския Gunball с ламботата и ферарита и т н ... но ще е интересно :mhihi:


хехехе то за това пише с големи букви отзад BG , а и тука целта е не толкова презентация на невероятно скъпи и уникални коли , ами купон , запознанства и др. Свъзано е и с доста финансии , но ....... който има желание и интерес
Отговори

wrecked_pld снимка wrecked_pld 20 март 2009 - 16:29

 OuT-OF-CoNtRoL, на 20 Mar 2009, 04:17 PM, каза:

хехехе то за това пише с големи букви отзад BG , а и тука целта е не толкова презентация на невероятно скъпи и уникални коли , ами купон , запознанства и др. Свъзано е и с доста финансии , но ....... който има желание и интерес


Аз доста време съм си мислил за това състезание и дали ще бъде възможно да се организира в родната ни действителност.Имам само една забележка,а тя е Старта да бъде в София и съответно финала във Варна.А не да бъде София-.....-..... и накрая пак София.Иначе ако имам възможност бих участвал :mhihi:
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 20 март 2009 - 21:37

Идеята е интересна и има хляб в нея, но трябва време и пари....
Отговори

GT 51 снимка GT 51 20 март 2009 - 22:29

:mhihi: Аз го правя това последните две години с Орела...мноо е яко...и нема съвременни коли... :mhihi:
Отговори

wrecked_pld снимка wrecked_pld 21 март 2009 - 11:39

 GT 51, на 20 Mar 2009, 10:29 PM, каза:

:mhihi: Аз го правя това последните две години с Орела...мноо е яко...и нема съвременни коли... :mhihi:


На който му е омръзнало всяка година едно и също като Море или Планина ,тук му се предоставя нова възможност за почивка,нови запознанства и емоции като в ценово отношение ще му излезе горе долу същото да иде до Морето или на Планина.
Отговори

OuT-OF-CoNtRoL снимка OuT-OF-CoNtRoL 22 март 2009 - 19:36

момчето ме помоли да пусна и сайта който е направил http://sitekreator.b...ball/index.html защото нещо не му давало да пише
Отговори

h8r снимка h8r 22 март 2009 - 20:28

Идеята е много готина но както каза колегата трябват доста финанси. А хора като мене с корсичка хаха ще съм последен отвсякъде освен ако няма и други като мене ;)
Отговори

Hristianp снимка Hristianp 22 март 2009 - 20:47

 h8r, на 22 Mar 2009, 08:28 PM, каза:

Идеята е много готина но както каза колегата трябват доста финанси. А хора като мене с корсичка хаха ще съм последен отвсякъде освен ако няма и други като мене ;)


Хехе и какво като ще си последен колега. Най-важното е да си изкараш добре :mhihi:
Отговори

Sedlaroff снимка Sedlaroff 23 март 2009 - 17:24

То това е страшна идея, но наистина много пари ще трябват за участие. :newsm05_41:
Отговори

h8r снимка h8r 23 март 2009 - 18:04

Аз си направих бърза сметка свалям до 5/100 извънградско . За цялото удоволствиое със спане ядене и тнт мисля че може да се вместя с едни 500 кинта.а ако сме двама трима ще излезе още по евтино. То е ясно че колата не е само бензин но идеята е готина и си заслужава да се направи.
Мнението беше редактирано от h8r: 23 март 2009 - 18:05
Отговори

Ивчо снимка Ивчо 23 март 2009 - 18:34

Като идея е жестоко,с приятели след бала и зипитите сме решили нещо подобно,но с влак и до Прага и по пътя яко купони и тн.Ако успея да събера пари и аз се включвам :newsm05_41:
Отговори

Владич снимка Владич 25 март 2009 - 13:18

Идеята е готина, наистина. Ще видим до къде може да стигне, въпросът е обаче и колко автомобила се съберът и естествено през кое време на годината ще се проведе мероприятието. Иначе наистина е много забавно подобно нещо, аз съм правил преди нещо такова, макар че беше с друга цел. При всички случаи ще е забавно, още повече хората, с които ще си споделят идеята, а именно :newsm05_41:
Отговори

Владич снимка Владич 25 март 2009 - 13:28

Видях и сайта, http://sitekreator.b...ball/index.html , доста хора са се записали и много вероятно да стане голям купон. Възможно е да си направим и наш си локален за нашия форум, което може да се обсъди с колегите Опелджии. Аз съм ЗА като цяло.
Отговори

OuT-OF-CoNtRoL снимка OuT-OF-CoNtRoL 07 април 2009 - 00:33

Здравейте колеги,
Искам да Ви уведомя ,че набираме скорост. Вече има 9 официално записали се коли! :)
Елате и Вие ,за да си прекараме добре!
Отговори

RIPE снимка RIPE 17 април 2009 - 14:07

Това е много готино, смятам да участвам(но до тогава има доста време) дано не се обърка нещо.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg