Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

Стикери

Тази тема е заключена « Prev

Silencer снимка Silencer 24 април 2007 - 14:29

Та повдигна темата за стикери :beer:
Та говорехме на една от срещите за тях и като се видим цецо ще ни ги даде,но въпросът е следният нека всеки да заяви следното името(без значение ник или име) и колко броя стикери иска,съответно цецо ще ги поръча и по заевената бройка всеки ще си земе! :doh:
Цената беше май 1.50лв на парче,но ако има промяна Цецо ще си каже! :beer:
Silencer(сисо) - 2 броя
Лек ден колеги!
:tongue:
Отговори

Емилио снимка Емилио 24 април 2007 - 14:32

Емилио 2 броя
Благодаря и дано не е проблем че съм от Търново!
Отговори

caneiv снимка caneiv 24 април 2007 - 14:35

Как ще изглеждат ??
Отговори

DJmaxim снимка DJmaxim 24 април 2007 - 15:01

Ее-е много ме зарадвахте момчета.Я покажете как ще изглеждат и да поръчвам и аз!И кажете за хората от другите градове как ще стане работата!
Отговори

getsata_dge снимка getsata_dge 24 април 2007 - 17:30

Цецко да вземе 1 лист и да пише кой колко,да съберем по някой лев и да ги поръча.

Няма да е лошо да уточним размерите и за кои стъкла ще бъдат и да пусне някоя снимка да ги видим горе долу на какво ще мязат.
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 24 април 2007 - 17:40

За мен 6бр.
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 24 април 2007 - 19:06

Здравейте колеги значи още в началото като се регистрирах и се обърнах към Moonlord с въпрос за стикери но поради някой причини които сега не ми се изброяват ми прати файла със логото на :19a: клуба да си направя сам. Понеже един комшия има рекламна и печатна фирма го попитах и каза че няма да е проблем да направи и на една от срещите подхвърлих въпроса и ето, че вече има доста кандидати което много ме радва :beer: . Надявам се да няма поблеми за това да си направим стикери за Плевенската група а и нищо не ни пречи да има и за комшиите от околните градове пък и не само за тях :3:
Значи като говорих с човека за стикерите ми каза, че цената е 1.50 за бройка /надявам се ако му поръчам повечко бройки да има отстъпка/ но само трябва да му кажа какви ги искам в смисъл дали да се залепват отвътре на стъклото или от отвън. Стикерте ще се правят на ситопечат / ще го попитам каква ще е цената ако ги реже на плотер/.

Та това е засега дайте да уточним как искате да се залепват и да видим колко бройки ще трябва да се поръчат. :beer: :19a: и да действаме :19a:

Ако има някакви въпроси питайте :doh:

А за това как ще изглеждат стикерите ще помоля Moonlord ако е възможно да пусне една снимка понеже нямам Corel Draw и немога да отворя файла при мен да пусне една смичица да добиете представа :thu:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 24 април 2007 - 19:17

Ами ще е добре да изчакате, защото първите стикерите (официалните) ще излезнат до 10 дни :beer:
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 24 април 2007 - 19:30

Moonlord, на Apr 24 2007, 08:17 PM, каза:

Ами ще е добре да изчакате, защото първите стикерите (официалните) ще излезнат до 10 дни   :beer:
 


ейй перфектно :beer: :thu: ще чакаме :3:

пп... :doh: защо вече форума ми излиза така:

Публикувано изображение
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 24 април 2007 - 19:45

Най-отгоре (под копчетата - анкета, ала бала) има едни три опции - цъкаш на стандарт! А логото - довечера, че тръгвам!
Отговори

rydeordie снимка rydeordie 24 април 2007 - 22:49

ако може и аз да си поръчам 2 бр. за опел-а:)
Отговори

caneiv снимка caneiv 25 април 2007 - 07:43

Радвам се че най после ще си имаме стикери, защото досега всички отговори бяха изчакайте регистрацията. Да видим тези 10 дена колко ще са.
Отговори

sv_tzvetkov снимка sv_tzvetkov 25 април 2007 - 08:48

Дано не са само колкото 800-те дни на царя :beer: Иначе и аз ще искам да си облепя двете Вектрани :beer: Като се уточни формат и на кои стъкла ще се лепят ме бройте и мен!!! Пускам пясъчния часовник да тече... :thu:
:doh:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 26 април 2007 - 08:21

Това е стикера, сивото се печати бяло (това е в случая с прозрачната стикерна хартия)! На варианта, който е на бяла стикерна хартия ще е с outline около белите (сиви на картинката) букви!

Публикувано изображение
Отговори

Silencer снимка Silencer 26 април 2007 - 08:22

Еми радвам се че се уточнихме, :25: :unsure: ,ше изчакаме необходимото време и ще ги получим! :25:
Искам да попитам цецо или Моонлорд ше може ли към логото на опел да се вкара и градчето(плевен или друг)??? :beer:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 26 април 2007 - 08:25

Мисля, че отговорът е отрицателен, защото Опел Клуб не се дели на градове, а е едно цяло. Пацо, след 10 дни ще те питам какво става със стикерите :unsure:
Отговори

Silencer снимка Silencer 26 април 2007 - 08:30

Разбрано!
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 26 април 2007 - 08:30

НеаМ РаВеН, на Apr 26 2007, 09:25 AM, каза:


Питай ме =))) Искаш ли да ти лепнем на OPC-то една 30х10см, че нещо се олях и пуснах в повечко, а ще трябват само 2-3 за Шопов и Момчил :unsure:
Отговори

30e снимка 30e 26 април 2007 - 08:39

Moonlord, на Apr 26 2007, 08:30 AM, каза:

НеаМ РаВеН, на Apr 26 2007, 09:25 AM, каза:


Питай ме =))) Искаш ли да ти лепнем на OPC-то една 30х10см, че нещо се олях и пуснах в повечко, а ще трябват само 2-3 за Шопов и Момчил :unsure:
 

Искам искам за кадетя :beer:
Отговори

Silencer снимка Silencer 26 април 2007 - 08:40

колко броя колега??
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg