Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

яз. Въча

Тази тема е заключена

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 21 март 2007 - 11:46

Ей хора групата става манияшки огромна, но да не стане издънка с местата и да не можем да се съберем! Аз ако съм сам и в колата мога да си спя, ма ще съм с лапето най-вероятно и е сложно. Проверете го този момент моля! :nau:
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 23 март 2007 - 15:06

Колеги, има ли вече горе-долу ориентировъчна дата!
Аз ще съм с жената, което е почти сигурно, зависи да не ме изненадат нещо от новата работа! :19a:
Кажете и какви пари ще да е нощувката.
Ние мислим да видим и пещерите Дяволското гърло и Ягодинската, ако и от вас има желаещи можем да идеме по-голяма група!
:25: :19a: :19a:
Отговори

Vassil снимка Vassil 23 март 2007 - 15:20

За всичко, което питаш има инфо в Темата, дори и в Заглавието :19a:
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 23 март 2007 - 15:23

Съжалявам, моя грешка!
Надявам се няма да бъда бичуван и замерян с камъни :19a:
Отговори

hadjiatabg снимка hadjiatabg 23 март 2007 - 19:54

Днес говорих с отговорника на хижата.Той каза че няма проблем да ни приеме . Но тъй като хижата е отдалечена на 20 км от Кричим а и в този сезон не работи все още ,ще е трудно да се реагира вечерта.Предлагам следното на 13.04.07г.в 21,00ч. да има вечеря + закуска за следващия ден,по предварителна оценка ще е между 7-12лв. на човек.Питах го как е с музиката каза че има касетофон в който може да се включват лаптопи. :19a: Като се съберем на место ще решаваме за следвашите дни.
Отговори

ГостBuxalkata_* 23 март 2007 - 20:49

7-12 тва е за вечеря+закуска....еми екстра смятам :19a:
Отговори

kabby снимка kabby 24 март 2007 - 16:11

Молба:
Някъде в началото да се обобщят парите за нощувка + парите за храна.
Да напишем приблизително на колко км е това от софия /май около 170 четох някъде/
Да дадем 6-ти април като последната дата за потвърждаване /+- 3 4 човека не е болка, така че колегите с малки деца да могат да кажат и в последния момент/
Да се напише черно на бяло - Ще спим в еди_коя_си хижа/хотел/палатка.
Да се резервира и уточни всичко най-късно до 10-ти Април.

Да се каже кои точно колеги ще го координират това всичкото /аз лично мисля да ги почерпя по една бира за усилията/

Всичко това го има изписано някъде из 12-те страници и аз лично все нещо пропускам.
Това е и причината за молбата ми.

Иначе петък 13-ти явно ще пътуваме :)
Аз мога да се измъкна и около 16.30 се оказа.
кака да каже кога ще може също и да не се мотаме до никое време а да определим час на тръгване от София, които да е удобен за работещите :)
Отговори

OneDriver снимка OneDriver 24 март 2007 - 16:13

пишете ми и мен + жена ми !
Отговори

hadjiatabg снимка hadjiatabg 24 март 2007 - 22:30

kabby, на Mar 24 2007, 04:11 PM, каза:

Молба:
Някъде в началото да се обобщят парите за нощувка + парите за храна.
Да напишем приблизително на колко км е това от софия /май около 170 четох някъде/
Да дадем 6-ти април като последната дата за потвърждаване /+- 3 4 човека не е болка, така че колегите с малки деца да могат да кажат и в последния момент/
Да се напише черно на бяло - Ще спим в еди_коя_си хижа/хотел/палатка.
Да се резервира и уточни всичко най-късно до 10-ти Април.

Да се каже кои точно колеги ще го координират това всичкото /аз лично мисля да ги почерпя по една бира за усилията/

Всичко това го има изписано някъде из 12-те страници и аз лично все нещо пропускам.
Това е и причината за молбата ми.

Иначе петък 13-ти явно ще пътуваме :)
Аз мога да се измъкна и около 16.30 се оказа. 
кака да каже кога ще може също и да не се мотаме до никое време а да определим час на тръгване от София, които да е удобен за работещите :)
 


Шефа (кака) :) :19a: ме помоли да помогна ,а както знаете на Дами не се отказва. Nicka (hadjiatabg)е същия и в skype давам си и тел.0886443470
Парите за нощувка са 12 и 16 лв.зависят от стаята.
Храна за първата вечер + закуска за следващия ден 7-12лв.Мисля да поръчаме за вечеря салата,пъстърва (около 500грама)и мезе ,ако имате против или предложения казвайте.За следващите хранения ще се поръчва на место.
Алкохол може да се внесе.
Музика -носете си лаптопи или Ди джей :)
Говорих с отговорника на хижата (има е на снимки в стаята) за 13,14,15 да сме там, около 40-50 човека-няма проблем.
Хижата-това е почивна станция не помня на кое предприятие.Намира се на 20 км от град Кричим.Точно след стената на аз.Въча (по пътя Кричим -Девин),вляво има сграда веднага до нея(става въпрос за 2,3 метра) има отбивка която е малко стръмна и след около 30метра се намира хижата.За хората които не са пътували по пътя Кричим Девин първо се минава през стената на аз.Кричим след това се кара покрай него докато се стигне до стената на аз.Въча.
София (черна маца) през Пазарджик Кричим го взимам за 1,30часа (скорост 100-120) нека да са 2+20мин.до хижата, настаняване 30мин.вечеря 21,30-22,00часа.
Мостът при с.Огняново не е направен но има и друг път като р.Марица се минава още в Пазарджик.Вярвам че все ще има по някой колега дето е минавал по този път .Ако някой иска да ми пише ще му обясня по подробно.
За колегите от други градове които ще минат през Пловдив също възникава малък проблем.Затвориха пътя Йоаким Груево-Вълев мост (ремонт)щесе приминава през Стамболийски или през Перущица.
За сега толкова.
Отговори

Иво снимка Иво 26 март 2007 - 19:48

Сигурно и ние ще дойдем, но от събота, защото половинката е на работа до 12 часа вечерта в петък
Отговори

Vassil снимка Vassil 26 март 2007 - 20:18

Ееее Ивчо пак ли така, айде Ева да си вземе една почивка, ко толкова :19a:
Отговори

Тони снимка Тони 26 март 2007 - 20:27

Тука сме се събрали няколко момчета от Габровските сбирки на опел клуб,но още обмисляме с какво ще ходиме ,дали да вземам тиграта ,ако идваме ще е от петъk следобед до неделя следобед може би :19a:
Отговори

kaka снимка kaka 26 март 2007 - 20:29

ANTHONY, на Mar 26 2007, 09:27 PM, каза:

Тука сме се събрали няколко момчета от Габровските сбирки на опел клуб,но още обмисляме с какво ще ходиме...
 

Като го измислите, кажете колко броя сте. Крайно време е да се запознаем и с вас :19a: :19a:
Отговори

coper снимка coper 26 март 2007 - 22:11

Предполагам, живот и здраве до обяд в петук ще съм на язовира, затова, че ако някой иска инфо ще помагам ако съм в състояние.......
тел 0889230270
Отговори

Иво снимка Иво 26 март 2007 - 23:04

Ndoe, на Mar 26 2007, 09:18 PM, каза:

Ееее Ивчо пак ли така, айде Ева да си вземе една почивка, ко толкова  :19a:
 


Mи кофти се получава, ама няма как. Не може да си вземе почивка за съжаление, а болничен ползва за Гърция и не става пак. То пак добре, че и съботата и неделята откачихме :19a:

Колко са общо двойните стай, че гледам доста двойки са се записали?
Отговори

Miho_bertone снимка Miho_bertone 27 март 2007 - 10:34

:25: :19a: Опел фен с голф ще приемете ли? :19a: :19a:
Отговори

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 27 март 2007 - 10:37

Miho_bertone, на Mar 27 2007, 11:34 AM, каза:

:25:  :19a: Опел фен с голф ще приемете ли? :19a:  :19a:
 

Еееее, ти пък - естествено - виж, че и срещу Хибридния нямаме нищо! :25: :61:
Отговори

Miho_bertone снимка Miho_bertone 27 март 2007 - 10:40

Бай ти Митьо, на Mar 27 2007, 10:37 AM, каза:

Miho_bertone, на Mar 27 2007, 11:34 AM, каза:

:o  :19a: Опел фен с голф ще приемете ли? :19a:  :19a:
 

Еееее, ти пък - естествено - виж, че и срещу Хибридния нямаме нищо! :25: :o
 

:61: :25: Зна4и съм на линия с две свободни места :25: :25: :o :o
Отговори

mcfistell снимка mcfistell 27 март 2007 - 13:00

При мене нещата се стичат доста неблагоприятно :19a: :19a: така че за цял ОПЕЛ уикенд неможе да се мисли, въпреки това ще направя всичко възможно да се кача макар и за кратко в събота за да се запозная с компанията.
Отговори

kaka снимка kaka 01 април 2007 - 15:21

anarki, на Mar 31 2007, 11:16 PM, каза:

Здравейте, може ли да актуализирате списъка да се вжида в сайта,
че неравния тапир ми говори че нямал да идва.
Последно пише Срещу Анарки -1 а трябва да са 2 места и така...
Айдеее няма ли да идва 13-ти че мн ми се пие беее:)
 

coper, на Jan 9 2007, 11:41 PM, каза:

...
16. anarki - 2
17. НеаМ РаВеН - 1 + 1
...
Общо: 58
Сигурни: 42
 

Гледай внимателно... много, много отдавна си писан двама сигурни. Не е нужно през ден да потвърждаваш. А Неравния е сив, защото се е отказал.

МОЛЯ, ЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО, ПРЕДИ ДА ПИШЕТЕ.
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg