Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to 402 м. ...

Аман от тез Хонди!

VIPER_ снимка VIPER_ 05 декември 2006 - 12:25

Айде аз като един малък интригант ще ви покажа какво пишат колегите от Хонда-форума http://forums.hondab...topic=8365&st=0
Отговори

bojeto снимка bojeto 05 декември 2006 - 12:38

аз се пак съм навит на старт с гси .. само ако може да има интериор :П
че тая калибра ми счупи главата
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 05 декември 2006 - 12:42

Според мен Божето (човека дето имаше Астра и плюеше тука, сега като гледам плюе и там...) се изхвърля малко =) Биел Kadett-и с 20XE, че чак и "мъжки ластик" (цитат) му правил :25: Това с кой Kadett, някой от форума ли е =) Дали е знаел, че се дърпате ми е интересно на мен? Другото, което ми направи впечатление, е, че изтъкваш азота на бобопича... Ама чакай малко бе мен, той ако беше пускал азота, дали според теб щеше да го видиш? И това, че е нямал квото там е нямал вътре, че ти да не искаш да кажеш, че си по-тежък от Астра и от Калибра? Кво те боли, че няма нищо вътре? То CRX-а да не е некъв бесен лукс вътре? Според мен е доста голям кокошарник, ама тва е друга тема... "колата ми по кантар е 1080 кила ! не е кои знае колко по лека от опела" ти нещо май си се объркал или?! :thu: Аре до тук съм аз, защото нито имам Астра нито нищо, тъпо е да коментирам, но според мен това е доста солидна интрига :b070: Аз отивам за пепси... :thu:
Отговори

RadioDJ снимка RadioDJ 05 декември 2006 - 12:48

Стига с тея хонди и опели бре. Сток ГСИ 16В дава на божурище ако е в перфектна кондиция 15.7-15.8. Сток Сивик 160кс. в кондиция дава 15.8-15.9
нещата са на кантар с леко предимство на Астрата, обаче ако задкормилното устройство е добро и на 2те коли нищо не се знае.


Астрата сток тежи 1120кг. хондето до колкото знам 1050кг некъде.


:thu: Яд ме е че вече не съм атмосферен иначе нямаше хонда освен на Даркоси, която да ме бие. :)
Отговори

gadjo_1978 снимка gadjo_1978 05 декември 2006 - 12:51

другарите от хонда пишат глупости .... колата за която говорят от Елин Пелин е моята и не съм се дърпал с никакви хонди - просто няма смисъл :gsi:
Отговори

bojeto снимка bojeto 05 декември 2006 - 12:51

ако може .. неми казваи дали се исхфърлям или не .. и никои не плуя ..
ако си прочел внимателно съм написал и там ,че калибрата ме би !!!!!!

за кадета за твое голямо сажаление момчето знаеше (приятели сме)

мога също да кажа ,че ако калибрата беше с интериор и без нитро (незнам дали го е пускал или не неме интересува .. аз ако имам и аз ще пускам си ме би ) нешата щяха да седят по друг начин ..

и се пак .. Колата ми няма нито електроника никви чипове мипове .. генерации и прочие както от завода си излиза така е и в момента нито беше олекотена ...

така ,че ПРЕДИЗВИКВАМ коиот и да колега .. с астра гси (сток) защото хондата ми е такава .. да видиме каква ще е разликата !


RadioDJ : на 15:52 ми е вреемето на бужурище (с интериор седалки стъкла и прочие )
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 05 декември 2006 - 12:56

О мен направо ме е яд, че твоя приятел не може да кара :thu: Направо ей са ще си изям обувките казвам ти... Продалжава да ми прави впечатление, че искаш да изкараш нещата така, че бобопича те е бил, защото е пускал азот, което е леко казано смешно според мен =) За друго плюене ставаше на въпрос, но ти не ме разбра, няма сега да те открехвам, защото така или иначе явно не искаш да бъдеш открехнат на каквото и да било :thu:
Отговори

bojeto снимка bojeto 05 декември 2006 - 12:58

хехехе момчето неможело да кара .. недеи да говориш за човек които непознаваш ... там кадето момчето кара .. ти неси се качвал !
неказвам че ме е бил с азот (ако ме е бил с азот мога само да се радвам )
че колата ми варви прилично :thu:
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 05 декември 2006 - 13:05

Коментирайте това :thu:
Хондата е 1.5 вече турбо, кадета - 1.8 АТМОСФЕРЕН :thu: , на това клипче с половин резервоар и 20 - 30 литра газ
Цитирам инфо за хондата:

Цитат

Обновление....със помоща на някой калкулатори и някой данни(не знам дали са точни)излиза че съм към 150к.с. някаде....и 400м за 15 и нящо.....ама не вервам много ...просто грубо казано.....Такам...следващия ход по колата е Нов Блок С Глава...другото пасва като у дома си....1.6 SOHC Vtec 125ps...

Според момчето е на 0.6 надув.
Отговори

bojeto снимка bojeto 05 декември 2006 - 13:07

аз коментирам моита си кола .. не хонди 1.5 ....
Отговори

VIPER_ снимка VIPER_ 05 декември 2006 - 13:20

Ей стана скандала......
Ама няма ли наистина кой да ги напляска сериозно тез Онди и да го заснеме,че да млъкнат
Отговори

Speedball снимка Speedball 05 декември 2006 - 13:51

Не искам да се меся в вашия спор и не защитавам хондите обаче вие сравнявате коли 1.6 с 2.0 :thu:
Истината е че хондата е от деведесет и някоя година а сток опел 1.6 който може да я бие вероятно ще е новата корса 1.6 200коня(която незнам дали излезна вече)

ПС: Забелязал съм че винаги спор между две индивидуални коли се превръща в спор между двата модела и след това между двете марки :)
Отговори

VIPER_ снимка VIPER_ 05 декември 2006 - 14:08

Ами хайде сравни Астрата с някой Хонда 2.0 ама и изравни съонтошенията кг/конска сила,защото то винаги е в полза на Хондите...тъй ли не им стана ясно на някой хора че това е от голямо значение

Мога да ти дам за пример Акорд 2.0 155hp,Aкорд Купе v6 200hp,Aкорд 2.2 в-тек,Прелюд 2.0, Интегра и Тайп Р няма да давам за сравнение защото там кг/конска сила е ~6kg/hp
Отговори

bojeto снимка bojeto 05 декември 2006 - 14:11

http://www.zeperfs.com/duel175-270.htm

заповядаи :) дволитрова хонда
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 05 декември 2006 - 14:16

Защо тогава не я сравниш с C20LET? Все пак той е 204 коня, Type-R 2.0 е 200... Да видим тогава? :thu:

http://www.zeperfs.com/duel175-635.htm :thu:
Отговори

VIPER_ снимка VIPER_ 05 декември 2006 - 14:17

eто аз ти казах аз защо не я давам Тайп Р ама ти пак си блял някъде....
П.С.Извинявай ако те обиждам :thu:
Отговори

bojeto снимка bojeto 05 декември 2006 - 14:18

едното е атмосферен мотор другото не е хехехе
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 05 декември 2006 - 14:19

Еми добре де, 1.5Т хонда срещу 1.8 опел? Не го ли видя? :b070: Все пак и ти извади най-напомпания 2.0 мотор на Хонда, нали? :thu:
Отговори

bojeto снимка bojeto 05 декември 2006 - 14:23

аз ти сравнявам атмосферне мотор със същия ..
няма база на сравнение
как може да ми сравняваш турбо мотор .. с чиста атмосферка ...

смешно е

извиняваи ти некаф рацер ли си ? :thu: :thu:
Отговори

VIPER_ снимка VIPER_ 05 декември 2006 - 14:24

Mааани.маани бегай май сте се друсали с някакви япоски чудесии.....аз не разбирам нищо от драг ама вие хептен нищо не знаете....пеете си ваща песен и тва е :thu:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg