Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Опел уикенд 6 - Ловеч

Тази тема е заключена

kaka снимка kaka 17 ноември 2006 - 16:07

По тази причина сигурно ще е пак за 2 вечери :beer: Джули, да те пиша в колебаещите се? :61: (Това е реторичен въпрос) <_<
Отговори

Stoil снимка Stoil 17 ноември 2006 - 17:48

след 5 мин. идват снимките

п.с. направих резервация за 40 човека ориентировъчно!!!
Отговори

Мишо снимка Мишо 17 ноември 2006 - 18:02

GSI-DOHC, на Nov 17 2006, 06:48 PM, каза:

след 5 мин. идват снимките

п.с. направих резервация за 40 човека ориентировъчно!!!
 


:61: :beer: :61: <_< :61:
Отговори

Stoil снимка Stoil 17 ноември 2006 - 18:07

та така:
информацията от начало!
едно легло: 15 лева
единична стая - 1 човек - 20 лева
единична стая - 2 човека - 25 лева
двойна стая - 2 легла - 30 лева
апартаменти - 35 лева
Станцията разполага с 16 единични, 16 двойни, 3 тройни стаи и 4 апартамента
в стаите има ТВ, баня / тоалетна, гардероб, телефон и т.н. - абе ще видите от снимките по - нататъка

първо снимах местността около почивният дом!
ето и снимките:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


следва самата станция:

Публикувано изображение


централен изглед + голф ТДИ:

Публикувано изображение


следват......................
Отговори

Stoil снимка Stoil 17 ноември 2006 - 18:18

следват снимки от вътре:

фоайето:

Публикувано изображение


ресторанта:

Публикувано изображение


втори изглед:

Публикувано изображение


камината отблизо:

Публикувано изображение


по - далечен поглед на ресторанта:

Публикувано изображение


масите могат да бъдат размествани по наше желание като ще има и една блок маса


следват самите стаи:

единична:

Публикувано изображение


баня / тоалентна:

Публикувано изображение


двойна стая:

Публикувано изображение


и накрая черешките:

батьовото:

Публикувано изображение


на батко радостта - става и за хедър:

Публикувано изображение



сега почвам да санирам менюто, както и примерната вечеря. сигурен съм, че като видите цените и ще ви изпокапят очичките
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 17 ноември 2006 - 18:21

Браво бате <_<

Мале ако има сняг кво ще става на тенис-корта :beer:
Отговори

Emporio снимка Emporio 17 ноември 2006 - 18:44

MpbHku, на Nov 17 2006, 02:38 PM, каза:

Като се реши окончателно :61:

П.П. Ще има ли пак от оназ благата варненска ракийка? :beer:  :61:
 


Аз както винаги малко късно виждам темите,а и варненци не ми звъннаха за да кажат за тази офертитча,добре че бе Астрафен да ми подскаже,че съществува такава тема :) :61:

Бройте и мен в цифрата,незнам с кой и как ще пътувам,но съм на линия :61:


Како специално за теб освен,че ще донеса сливова,този път ще взема и малко гроздова:) а компакта може да обере на дядо си малко вино <_< :61: как ще се нацапаме пак :61:
Отговори

Stoil снимка Stoil 17 ноември 2006 - 18:49

ето и обещаното сканирано меню - разбира се сега няма да сканирам всички, но все пак нещо да има за ориентировка!

Публикувано изображение


Публикувано изображение


тук използвахме едно примерно меню за вечеря на друга група. слагам го за да видите, че една цялостна вечеря излиза около 10 - 12 лева. тук например има по 1/2 бутилка вино на човек и вдига цената, както и 100 мл. твърд алкохол. при разговора ми с хората се разбрахме, че дори всеки може да си вкарва допълнително напитки. разбира се, че трябва да има и нещо от заведението, но те не държат супер много на това.

Публикувано изображение



За закуската - предлагам всеки сам като дойде на място да си прецени, като те могат да предложат всичко - дори и шкембе чорба има :fart2:

Освен това станцията както вече казах си има собствено локално парно. Освен това в повечето стаи има и маслени радиатори на ток и мисля, че отоплението не стои на дневен ред!

За музиката - в ресторанта си има уредба. Няма да има оркестър или водещ. Демек ние ще трябва да се погрижим за това.
Аз си мисля, че от форума има достатъчно диджеи, така че само трябва да си носим дискове!

ВАЖНО: НАПРАВЕНАТА ОТ МЕН РЕЗЕРВАЦИЯ Е ВАЛИДНА ДО ВЕЧЕРТА НА 20.11. / ПОНЕДЕЛНИК /. СЛЕД ТОВА ЩЕ ОТПАДНЕ!
ДО ТОГАВА ТРЯБВА ДА СЕ РАЗБЕРЕМ КАКВО ПРАВИМ!!!
Отговори

Stoil снимка Stoil 17 ноември 2006 - 19:08

Myyy, на Nov 17 2006, 08:00 PM, каза:

Браво бе! Ние докато....
 

вие докато се наканите.... ще стане време за мартеници!

ако някой има предложение за Плевен да казва, ако не ви гарантирам, че с организацията, която ще направим тук в Ловеч и около станцията и подробностите, и около евентуалните гонки на пистата в Дойренци, ще сложим всичките Дъгета в малкия си джоб! :bou:

Welcome to Lovech
Where we Can Be
Faster and Harder
Louder and Free
Отговори

Мишо снимка Мишо 17 ноември 2006 - 19:29

Мястото е сууупер, а цените <_<
Не мисля, че ще изскочи друга оферта достатъчно скоро, а и не виждам смисъл.
Давайте да събираме бройката и :beer:
:61:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 17 ноември 2006 - 19:46

Стохи, чакай че не разбрах - до 20.11 трябва да дадем точна бройка и капаро, за да е валидна за 02/03.12, така ли?
Отговори

Stoil снимка Stoil 17 ноември 2006 - 19:55

Neam_Raven, на Nov 17 2006, 08:46 PM, каза:

Стохи, чакай че не разбрах - до 20.11 трябва да дадем точна бройка и капаро, за да е валидна за 02/03.12, така ли?
 


Ванка, до тогава ми трябва само "ДА" или "НЕ", както и ориентировъчната бройка. Точната ще се уточни на място.

Капаро не трябва заради името Стоил Попов, но не ме издънвайте...
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 17 ноември 2006 - 20:08

Стоиле не се познаваме лично но на срещата ще се запознаем с теб и с останалите от :beer: клуба и <_< за изчерпателната информация и за това което правиш за срещата и наистина в Плевен няма такова място с такива цени / поне аз не се сещам за такова/. :61: :61:
Отговори

Mitko_metana снимка Mitko_metana 17 ноември 2006 - 20:20

Да Стохи това е топ офертата братле :61: И по бай-Тошово не е имало такива цени <_< Там сме ня ма да те изложим :61: А как ще се накв :beer: :61: асим
Отговори

madtiger снимка madtiger 17 ноември 2006 - 20:22

Аз нямам какво повече да кажа по въпроса, освен че се мятам с вас... Вече съм категорично ЗА Ловеч и с двете ръце... колегата се е погрижил доста добре с организацията, <_< тъй че колеги и колежки няма какво да се чудим повече... :beer:
Отговори

yasmania снимка yasmania 17 ноември 2006 - 20:22

Луди Ли Сме ВЕЕееееее немат спиране феновете !!!!!!
:61: :61: :beer: :61:

Фенщина.... нямам коментар :61: пащ ши има разцепване, аз ако дойда пак няма да е за 1 вечер, взех си поука... <_< :61:
Отговори

madtiger снимка madtiger 17 ноември 2006 - 20:24

yasmania, на Nov 17 2006, 09:22 PM, каза:

Луди Ли Сме ВЕЕееееее немат спиране феновете !!!!!!
:61:  :61:  :beer:  :61:

Фенщина.... нямам коментар  :61:  пащ ши има разцепване, аз ако дойда пак няма да е за 1 вечер, взех си поука... <_<  :61:
 


Яска ти въопще не се чуди... няма ако, тоз път Варненци по-сериозно, а да не говорим, че обичайните фенове и от предния път сме включени автоматично...
Отговори

Emporio снимка Emporio 17 ноември 2006 - 20:27

madtiger, на Nov 17 2006, 09:24 PM, каза:

yasmania, на Nov 17 2006, 09:22 PM, каза:

Луди Ли Сме ВЕЕееееее немат спиране феновете !!!!!!
:61:  :61:  :beer:  :61:

Фенщина.... нямам коментар  :61:  пащ ши има разцепване, аз ако дойда пак няма да е за 1 вечер, взех си поука... :61:  :61:
 


Яска ти въопще не се чуди... няма ако, тоз път Варненци по-сериозно, а да не говорим, че обичайните фенове и от предния път сме включени автоматично...
 


:61: <_< :61:
Отговори

Strabex снимка Strabex 17 ноември 2006 - 22:01

Приятели цените и мястото е супер :beer:

обаче имам проблем поради недостиг на финанси и лични доходи няма да мога да дойда ако не си намеря някой друг спътник от Сливен или региона защото разстоянието е :61: 400км отиване и връщане и като ги сметна :61:
ако има някой колега мераклия да дойде и си няма транспорт да <_<
Отговори

kaka снимка kaka 17 ноември 2006 - 22:14

Уааааааааааа :beer: Стохи, по-изчерпателно нямаше как да бъде :61: Ориентировъчната бройка можеш да следиш на първа страница или чрез пряка връзка с мен <_< Сменям заглавието поради липса на варианти за Плевен.

Скоро очаквайте новата ни система за преброяване на дивите фенове, thanks to kravarka :61: A дотогава продължавам да добавям имена чрез едитване :61:

Страцимире, виж нещо с копъра се комбинирайте :61: Сега ще се опитам да синтезирам броя и на плевенчани, за да мога да актуализирам бройката. :61:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg