Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Интересни картинки и филмчета

Орлите Vs Hardware BG

Vassil снимка Vassil 28 май 2006 - 15:47

И така, днес играхме срещу отбора на Хардуер БГ. Постигнахме победа с 4:0. Мача беше доста забавен, отначалото започнахме с двама играча по-малко. Потичахме повече, играхме по красиво и заслужено победихме. През второто полувреме, силите се изравниха. Съдията, също беше на ниво. Не за друго, а просто защото ние така играхме. Поздравявам момчетата, за феърплея, въпреки, че на моменти се поизнервихме. Отзад, играхме супер, а напред имахме доста пропуски. Абе като цяло, беше един хубав мач. Та така, аз сега немога да обяснявам много и за това ви пускам малко снимки. Да добиете по-ясна представа. Ето ги и тях :19a:

Аз и Пацо, бистриме тактиката, преди мачу :tongue:
Публикувано изображение

Жорето, носи на идване, лек допинг за отбора :19a:
Публикувано изображение

Аз, давам автографи на нахлулите фенки, а отбора гордо Позира :19a:
Публикувано изображение

Агитката, която ни подкрепяше през целият мач :o
Публикувано изображение

Отново Тя, но под друг ъгъл :o
Публикувано изображение

Аз и Боби, даваме начало на битката :o
Публикувано изображение

Пак агитката. Един манекен позира с подаръците за деня :helpsmilie:
Публикувано изображение

Тренера доказва, че не случайно е на тоя пост. Най-малко, със симпатийте си го е заслужил :o
Публикувано изображение
Бат' Жоро пази допинга, странно, но Влад0 също казва, че го пази :19a:
Публикувано изображение

Тренера, заедно с най-малкия и верен фен на Отбора :o
Публикувано изображение
Отговори

Vassil снимка Vassil 28 май 2006 - 15:53

Аз, на бавни обороти :19a:
Публикувано изображение
Пак Аз, тоя път, малко по-бързичко :helpsmilie:
Публикувано изображение

След мача, на Еко-то. Трудно беше ей :ph34r:
Публикувано изображение

Отново тогава и отново там :19a:
Публикувано изображение

1, 2, 3, 4 , 5, 6, 7, 8, 9. 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16........................... :19a:
Публикувано изображение

Немам думи....... :19a:
Публикувано изображение

И отново.......без думи :o
Публикувано изображение

Това беше от мене, давайте снимки и другите :o
Отговори

deyan снимка deyan 28 май 2006 - 16:05

Онова кръглото, с бирените бутилки е емблема на опел!
Приканваме всички, които имат интерес да заповядат другата седмица, за да направим по-голяма емблема! :helpsmilie:

EDIT: Аз чак сега забелязах, че Владо е използвал допинг! Той хитро изчака второто полувреме и тогава влезна! А през първото е жабил бииичка! Трийте снимката, че ни гепиха!
Отговори

ГостPMG_* 28 май 2006 - 16:10

Еи озверели фенове, какво сте направили с трибуните? :helpsmilie: :19a:
Отговори

vectra снимка vectra 28 май 2006 - 16:11

е браво момчета...страшни сте!Идеята за емблемата е страшна :helpsmilie: !Поздравления и за резултата!
Отговори

ГостSkut_* 28 май 2006 - 16:11

:19a: хахахаха коментарите ме разбиха :19a: браво на всички :helpsmilie: този мач бяхме супер всички до един заедно с ПУБЛИКАТА и естествено ТРЕНЕРА :19a:. Евала на всички още един път и в края на сезона :19a: е наша
Отговори

Vassil снимка Vassil 28 май 2006 - 16:11

PMG, на May 28 2006, 05:10 PM, каза:

Еи озверели фенове, какво сте направили с трибуните?  :helpsmilie:  :19a:
Изразходваха малко енергия преди мача..............с джобните ножчета :19a:
Отговори

Vassil снимка Vassil 28 май 2006 - 16:14

vectra, на May 28 2006, 05:11 PM, каза:

е браво момчета...страшни сте!Идеята за емблемата е страшна :helpsmilie: !Поздравления и за резултата!
Малък.......ако видиш след тази емблема кви идей имаше :19a:
Отговори

Maka снимка Maka 28 май 2006 - 16:17

[quote name='Ndoe' date='May 28 2006, 03:53 PM']
Аз, на бавни обороти :helpsmilie:
Публикувано изображение


Този играч най в дясно сигурно е бил голяма заплаха :19a:
Иначе евалата момчета ! купата е от бири като гледам накрая :19a: :19a:
ПС: Пацо гледам нови чорапки си втъкнал към екпировката :19a:
Отговори

Vassil снимка Vassil 28 май 2006 - 16:19

Maka, на May 28 2006, 05:17 PM, каза:

Този играч най в дясно сигурно е бил голяма заплаха  :helpsmilie:
Мноооооооооого Голяма. Буквално! Има го на снимки от фругите фото-та. Ше паднете от смех, само да ги тури некой :19a:
Отговори

ГостPMG_* 28 май 2006 - 16:21

Ndoe, на May 28 2006, 05:19 PM, каза:

Maka, на May 28 2006, 05:17 PM, каза:

Този играч най в дясно сигурно е бил голяма заплаха  :helpsmilie:
Мноооооооооого Голяма. Буквално! Има го на снимки от фругите фото-та. Ше паднете от смех, само да ги тури некой :19a:
 


с тва елече си като катаджия, ама пак знаят кой е номер 1 :19a:
Отговори

Bubole4ka снимка Bubole4ka 28 май 2006 - 18:11

Браво, Браво днес много доволно развихме нещата...


За ОТБОРА една добра новина, ако не са следили другите резултатите

Дата.БГ бият БАРСЕЛОНА с 4:0
:19a: :19a:

Днес просто уточнихме и едно друго нещо относно подготовка за мач/предната вечер/ е нужна само и единствено почивка ;)

Днес беше Бенефиса на Ндое/Васко/ той ни оставя и преминава като играч за летния сезон в ЧикагоФеър ако не се лъжа. Важното е, че разписа днес!!!

Васко ти ще останеш в нашите сърца :helpsmilie:

Отбора просто почна да се държи на много добро ниво/поне за турнира/

Атаката/Васко, Виктор, Митко и Боби/, още малко и трябва като точност, но иначе разиграванията са невероятни. УЕФА пасти да яде ...

Защитата/Тонката, Пацо, Мето и АЗ/ е желязна.... направо разцепва мрака... :)
Вратаря/тубаман/ - без коментар. Ако го нямахме него не искам да си помислям къде щяхме да бъдем и дали въобще щяхме да бъдем нещо !!! Евалата Метал!

Това е отбора който игра днес иначе имаме сериозни играчи като сегашния тренер Деян.

И не на последно място публиката се увеличава всеки път! Благодарим ВИ фенове :19a: :19a: :bou:
Отговори

ГостSkut_* 28 май 2006 - 19:46

Ето какво са написали противниците от хардуер след днешният мач. :helpsmilie:


[QUOTE] Съперниците ни имаха бързи и технични нападатели и стабилна защита. Без да звучи като оправдание, за пореден път съдийството беше отвратително (от съдийска грешка, заради която спряхме да играем, тръгна първия гол)!

П.С. А следващият ни мач срещу "трето полувреме" двама от техните нападатели днеска са ги контузили и не се знае дали ще се оправят до тогава, и вижте и те какво са писали за тогава:
[QUOTE]Следва тежък мач срещу Орлите, които са само на 3 точки след нас - събирайте сили за другата неделя
Отговори

Vassil снимка Vassil 28 май 2006 - 22:07

testaa, на May 28 2006, 07:11 PM, каза:

Дата.БГ бият БАРСЕЛОНА с 4:0
Идеално..................за нас Четеримата :helpsmilie:

testaa, на May 28 2006, 07:11 PM, каза:

Днес беше Бенефиса на Ндое/Васко/ той ни оставя и преминава като играч за летния сезон в ЧикагоФеър ако не се лъжа. Важното е, че разписа днес!!!
Васко ти ще останеш в нашите сърца  :19a:
Мдам, отивам под наем в ЧикагоФаяр. Важното е, че за пореден път мачкахме, макар и с по-малко хора, не кой е отбелязал! А тва за сърцата..........нема да го коментирам. Винаги ще останете любимия ми отбор :19a:

testaa, на May 28 2006, 07:11 PM, каза:

И не на последно място публиката се увеличава всеки път! Благодарим ВИ фенове  :19a:  :19a:  :bou:
Да и Аз Ви благодаря за подкрепата. Днес беше много стабилна!

pi4a, на May 28 2006, 08:46 PM, каза:

Ето какво са написали противниците от хардуер след днешният мач. :o
Ти си ебати агента. Добре, че си имаме скрит форум тука :o
Отговори

ГостSkut_* 28 май 2006 - 22:32

Ето още малко за нашия отбор от следващият ни противник :трето полувреме :helpsmilie: :19a:

[QUOTE] Гледахме ги малко Орлите, следващите ни съперници. Много са опасни. Започнаха мача 7 човека срещу 9 и пак имаха предимство. После влезе още 1 и почнаха да вкарват. Имат поне 3-4 играчи, които пипат добре топката в нападение, и трима високи яки защитници, които не напускат тяхното си поле и чистят яко в облаците всяка топка. Трябва да сме наистина в оптимален състав.
Отговори

Vassil снимка Vassil 28 май 2006 - 22:42

Банев......Тони Банев :19a:
Баси скритата лимонка си ей. Заслужаваш бан. Кой знае кво инфо испускаш и от нашия Клуб :helpsmilie:

Иначе, ето още една снимчица, която съм забравил........Кинг Конг 2 :19a:
Публикувано изображение
Отговори

ГостSkut_* 28 май 2006 - 22:48

[quote name='Ndoe' date='May 28 2006, 11:42 PM']
Банев......Тони Банев :19a:
Баси скритата лимонка си ей. Заслужаваш бан. Кой знае кво инфо испускаш и от нашия Клуб :19a:

Хахаха верно ли така се казваш бе? Много чудно и аз също се казвам така :helpsmilie:. А пък за банна , ако искаш можеш да слежеш и да ми го дадеш :19a:
Отговори

tybaman снимка tybaman 28 май 2006 - 23:06

Абе направи ми впе4атление 4е противниците не казват никаква блага дума за вратаря! :helpsmilie: Ни6то 6те се задоволя само с тези на моят отбор! :19a: 6егувам се естесвено!!! :19a: о6те един път браво на отбора! :19a:
Отговори

Vassil снимка Vassil 28 май 2006 - 23:15

Кажи го още един път, че не те разбрахме :19a:
Иначе, как бе, той Vlad0 е от противниците :19a:

П.С. Айде давайте и другите снимки, требва да има още доста от останалите два апарата :helpsmilie:
..................иииии Дебел, пусни си GTV :19a:
Отговори

Жоро снимка Жоро 29 май 2006 - 08:02

Ей ама ако не бях аз в агитката немаше да спечелите... Кой мислиш плашеше противниковия отбор?
А що се с тая бира сте ме снимали? Следващия път кажете като ще снимате да я пусна :helpsmilie:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg