Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Vectra A

Vectra A - Ел.стъкла - възможно ли е?

Гостdankatar_* 02 май 2006 - 13:06

Здравейте Вектрата ми 92 г. е без ел. стъкла, може ли да сложа само на предните врати и колко горе долу ще ми излезе лесно ли се монтират ? Благодаря!
Отговори

opel_vectra снимка opel_vectra 02 май 2006 - 15:03

dankatar, на May 2 2006, 01:06 PM, каза:

Здравейте Вектрата ми 92 г. е без ел. стъкла, може ли да сложа само на предните врати и колко горе долу ще ми излезе лесно ли се монтират ? Благодаря!
 


възможно е разбира се...има доста теми в форума по тази тема , намери ги и ги прочети. най-добре е да си намериш оригиналните машинки от вектра на някоя морга, защото тези които се продават за стандартни не издържат много...но с оригиналните няма да ти излезе повече от 120лв
Отговори

Juvigy снимка Juvigy 02 май 2006 - 15:40

Аз имам една машинка която взех за астрата ,но се оказа че не става и предполагам че е вектрова - заменям я за астрова или я продавам - 50лв
Отговори

vectra снимка vectra 02 май 2006 - 17:06

Juvigy, на May 2 2006, 04:40 PM, каза:

Аз имам една машинка която взех за астрата ,но се оказа че не става и предполагам че е вектрова - заменям я за астрова или я продавам - 50лв
 


колега една машинка...50лв?Та те всичките са 100лв...или пък по моргите за вектрата си взех за 15лв!
Отговори

borro снимка borro 02 май 2006 - 17:32

"Та те всичките са 100лв...или пък по моргите за вектрата си взех за 15лв!"
баааа, де е таз морга - за игриви джамци толкоз кинти :beer:
Отговори

vectra снимка vectra 02 май 2006 - 17:37

borro, на May 2 2006, 06:32 PM, каза:

"Та те всичките са 100лв...или пък по моргите за вектрата си взех за 15лв!"
  баааа, де е таз морга - за игриви джамци толкоз кинти :beer:
 


е леко селска е ама пак са 15левчета- между златица и пирдоп се пада...имаше една вектрица... :beer:
Отговори

Милен снимка Милен 02 май 2006 - 19:08

Колега могат да ти се поставят ел стъкла ама е много трудно, защото я няма инсталацията в купето и във вратите. Когато си купуваш искай да ти пратят и инсталациите във вратите. На мене ми пратиха двете машинки, копчетата и инсталациите за 100лв. Ако търсиш ми пиши лично, :beer: защото знам къде има.
Отговори

Juvigy снимка Juvigy 03 май 2006 - 12:07

vectra, на May 2 2006, 05:37 PM, каза:

borro, на May 2 2006, 06:32 PM, каза:

"Та те всичките са 100лв...или пък по моргите за вектрата си взех за 15лв!"
  баааа, де е таз морга - за игриви джамци толкоз кинти :beer:
 


е леко селска е ама пак са 15левчета- между златица и пирдоп се пада...имаше една вектрица... :beer:
 


Я дай по точно де е таз морга!
Аз тая машинка (пояснявам че е оригинална а не някаква от тея шитни универсалните и модифицираните) от Соф. морга за 60 я взех.
Отговори

tazmanieco снимка tazmanieco 04 май 2006 - 16:32

Колеги,а случайно да знаете за четериврата корса от старите каде мога да намеря машинки за предните врати? :beer:
Отговори

borro снимка borro 04 май 2006 - 17:34

За колегите от Сф. Има морга с преобладаващи чаркове за Опел в кв. Левски, бул. Владимир Вазов ако не се лъжа за името. От там преди повече от година си закупих 2 предни вектрови с копчета без инсталация за 120 гроша.
Отговори

batko32 снимка batko32 05 май 2006 - 18:59

borro, на May 4 2006, 05:34 PM, каза:

За колегите от Сф. Има морга с преобладаващи чаркове за Опел в кв. Левски, бул. Владимир Вазов ако не се лъжа за името. От там преди повече от година си закупих 2 предни вектрови с копчета без инсталация за 120 гроша.
 

Каде там бе колега ???? Като отиваш към Левски.....след ....Балкан-Стар на светофара в дясно ли ???? Аз там май друга и не се сещам :beer:
Отговори

borro снимка borro 05 май 2006 - 20:13

batko32, на May 5 2006, 07:59 PM, каза:

borro, на May 4 2006, 05:34 PM, каза:

За колегите от Сф. Има морга с преобладаващи чаркове за Опел в кв. Левски, бул. Владимир Вазов ако не се лъжа за името. От там преди повече от година си закупих 2 предни вектрови с копчета без инсталация за 120 гроша.
 

Каде там бе колега ???? Като отиваш към Левски.....след ....Балкан-Стар на светофара в дясно ли ???? Аз там май друга и не се сещам :beer:
 

Стария и склад се намираше при обръщалото трамвая и рейсовете на Ботевградско шосе, което е преди София Ауто ( ул. Дунавски лебед ). А новия е на бул. Вазов, между кварталите Левски и Металург. Аз съм пазарувал от старата им морга, а за адреса на новата, ще знам като се разходя до там идната седмица. Ако все още е там, ще пратя координати.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg