Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други градове

МИНИ СРЕЩА В ШУМЕН :)

Тази тема е заключена

suicidal снимка suicidal 20 март 2006 - 21:52

Ми така и аз да се похваля, вече имам оборотомер, изчисти ми се гадната грешка 24 наи-накрая. Колата е лудница на бензин, не е вървяла така от бая време. Към колегата Буков много мерси за таблото :) Утре пак ще го вадя, че светодиодите са свързани наобратно и не светят . Буков, жълтата лампа светва след 160 и то само на газ :) Публикувано изображение
Публикувано изображение
Буков, бая си инвестирал в тая вектра - с чистачки на фаровете , с борд ,
с ел стъкла :)
Публикувано изображение
Както казах само на газ :)
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 20 март 2006 - 22:16

Браво за срещата, и на буков много газарски чистачките :icon_eek2: ама тва 180 не можах ра разбера неможе ли повече?!

П.С. Местя темата че май не и е тука местото
Отговори

suicidal снимка suicidal 20 март 2006 - 22:24

Може, ама първо е 1,6 , второ Jetspar-ka беше в багажника, че го махнах за малко :) Утре ще я засега с GPS-a дали са верни тези скорости. :icon_eek2:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 20 март 2006 - 22:27

ООООО колегааа ама ти си и от Несебар?!? Това ми е любимото място за почивка на морето, 100% ще се видим ако и до тогава си още в форума, да не те забравям. И да не става цялото мнение :icon_eek2: така съм по съгласен за 180те км/ч
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 20 март 2006 - 23:37

Урааа туй лято на НЕСЕБЪР :icon_eek2: ,а колегата не си поплюва с скоростите ... незнам тая кола не вървеше като 1.6 по на 1.8 биеше.. :dance: от джет спарка има смисъл ама защо оборотомера му изяде ефекта нещо? ах тез бегачки ...абе още може :flag: снимките аз да кажа са на нащо ОМВ където всички са поканени :flag:


и нещо друго я колегите с чистачки на фаровете да кажат дали са сложени правилно , че маи додоха малко надолу ?
Отговори

kaka снимка kaka 21 март 2006 - 09:25

:icon_eek2: Ееее, Гани, не можах да те позная на тия снимки! :dance: Забравяме се...
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg